O czym trzeba pamiętać, robiąc zabieg makijażu permanentnego brwi w London Esthetics

To, o czym należy wiedzieć, robiąc zabieg Makijaż permanentny brwi w London Esthetics zostanie opowiedziane osobom zainteresowanym w czasie pierwszej kolejności. Głównie, klientki mogą dowiedzieć się, jakich mogą spodziewać się efektów, a także czy pojawiają się u nich przeciwwskazania do zrobienia pigmentacji brwi. Następnie, lekarz medycyny estetycznej wskaże, w jaki sposób do zabiegu się przygotowywać a także, co zrobić po jego ukończeniu.

Zabieg dodatkowy odbywa się zazwyczaj miesiąc po pierwszym zabiegu. Chwilę po zabiegu może powstać niewielkie zaczerwienienie w okolicach brwi i przy oczach. Pełne utrwalenie pigmentacji zajmie kilka tygodni, a po zabiegu poprawiającym efekt utrzyma się przez mniej więcej 12 miesięcy. Zwykle przychodzi się na drugi zabieg około co dwa lata.

Jeśli po wykonaniu zabiegu dana osoba przestrzega reguł dotyczących pielęgnowania oraz utrzymania sterylności, nie ma mowy o powikłaniach. Zabieg będzie zawsze zrobiony zgodnie z oczekiwaniami wybranej pacjentki, niezależnie od tego, czy preferuje ona rezultaty naturalne bądź ekstrawaganckie.

Metody, jakie są zastosowane to: symulacja 3D pozwalająca na otrzymanie efektu naturalnego, metoda mieszana umożliwiająca uzyskać efekt naturalny, ale już w większym stopniu zauważalny a także metoda ombre, czyli odważne wykończenie brwi. Spersonalizowany kształt brwi pozwoli na uzyskanie pięknego wyglądu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY