Czemu koszulki z nadrukami są dobrymi prezentami

Pomysłów na interesujące upominki i prezenty jest dużo, i jeżeli ktoś tylko zechce, to bez żadnego problemu znajdzie coś odpowiedniego. A przecież rozmaitych okazji na to raczej nie będzie brakować, ponieważ co najmniej kilka razy na rok najbliższe osoby coś świętują. Jednym z bardziej interesujących i ciekawych pomysłów może być koszulka z nadrukiem na plecach. Jeżeli ktoś się będzie decydował na tego typu fajny prezent dla dziewczyny, to ma wiele różnych możliwości jeżeli chodzi o technologię takiego druku.

Można też pomyśleć o wykonaniu haftu, jaki co prawda nie będzie miał tyle barw co nadruk, ale także ładnie się będzie prezentował. Jedną z popularnych metod robienia personalizowanych koszulek jest sitodruk. Można za jego pomocą robić nawet wzory o duży stopniu skomplikowania, ale w przypadku jednostkowych elementów koszt wykonania będzie dość wysoki. Dlatego też znacznie częściej firmy stosują różnego rodzaju drukarki, jakie pozwalają nadrukować grafikę czy zdjęcie bezpośrednio na tkaninie. Jeśli wykorzystane zostaną farby wysokiej jakości, a wydruk wykonany zostanie na dobrym sprzęcie, to uzyskać będzie można wysoki poziom trwałości.

Następną z metod, którymi są wykonywane koszulki z haftem, jest sublimacja. Przy tej metodzie na transferowym papierze jest drukowana grafika, jaka zostaje następnie wprasowana w materiał. Ta metoda daje dużą elastyczność, ponieważ wydruk można zrobić w dowolnym miejscu odzieży. Rysunki wykonane w ten sposób są trwałe, odporne na pranie i zachowują długi czas kolory.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY