Apartament Mechelinki – ekskluzywne wakacje w małej miejscowości

Apartament Mechelinki zapewnia luksusowe wakacje w małej miejscowości. Luksusowo wyposażone mieszkanie w okolicach Trójmiasta jest polecane jest dla dużej liczby osób, gdyż może tu mieszkać nawet 6 osób. Mechelinki należy do firmy MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ działającej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Z jej właścicielem można skontaktować się przez formularz www albo telefonicznie: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Udzielone będą odpowiedzi na wszystkie zapytania o rezerwację. Mieszkanie można wynająć na dłuższy czas, o ile jest taka potrzeba.

Wówczas cennik wyznaczony jest indywidualnie. W apartamencie umieszczone są: tv z płaskim ekranem, klimatyzacja, sejf, część wypoczynkowa, szafa, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków, ręczniki, bezpłatny Internet, lodówka, kuchnia wyposażona we wszystkie sprzęty, sporych rozmiarów balkon z widokiem. Do dyspozycji pozostaje też chroniony garaż.

Goście przebywający w obiekcie z dziećmi chwalą plac zabaw dla dzieci przy obiekcie oraz to, ze nocleg jest bezpłatny dla pociech do trzeciego roku życia. Każdy gość może w tym miejscu przyszykować dla siebie posiłek, pić kawę, obejrzeć film lub zrobić relaksującą kąpiel. Można więc czuć się jak w domu. Na komfortowych łóżkach można będzie odpoczywać po całym dniu zwiedzania. Osoby praktyczne cenią opcję zapłaty kartą albo internetowo.

Właściciele mieszkania są zorientowani, że aktualnie nad wyraz wiele osób lubi podróżować z psem lub kotem, dlatego  w apartament Mechelinki przyjmowane są zwierzęta bez dodatkowej opłaty. Apartament jest stworzony dla osób, które chcą odpocząć od wakacyjnych tłumów. Mieszkanie w Mechelinkach znajduje się blisko Rewy oraz Gdyni. Jest to więc świetna alternatywa dla osób, które planują przyjechać do Trójmiasta. Przestronne mieszkanie jest w pełni do dyspozycji gości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY