Zalety wynikające z zastosowania terminala paliwowego XTRACK

Terminal pozwalający w pełni sprawdzać to, co wykonywane jest z paliwem, czyli XTrack jest wybierany przez osoby, którym będzie zależało na tym, aby posiadać dostęp wyłącznie do idealnych propozycji.

Przedsiębiorcy cenią zwłaszcza to, że na bieżąco mają możliwość kontrolować poziomy paliwa. Umożliwiona jest także identyfikacja tankującego. Pozwoli na to 2stopniowy system autoryzacji na poziomie: kierowca/pojazd lub kierownikpracownik. Można bowiem poprzez terminal paliwowy XTrack prosto sprawdzić, kto tankuje paliwo i w jakim pojeździe. Z uwagi na to, że logowanie ma miejsce przy pomocy karty można zbierać każde dane, jakie da się przejrzeć w systemie internetowym.

Kiedy dotychczas nie skorzystano z takich rozwiązań, to bez wątpienia można będzie docenić to, że można uzyskać dokładną wiedzę co do zużycia paliwa w przedsiębiorstwie przez wszystkich pracowników. Proponowany terminal XTrack po podłączeniu do Internetu wysyła wszystkie dane, jakie zapisze. To z kolei umożliwi tworzyć raporty pozwalające na szybkie rozliczenia i sprawdzanie obiegu paliwa.

Każdy z raportów może zostać stworzony na podstawie indywidualnych rozwiązań. Zmiany mogą dotyczyć na przykład umieszczenia logo marki lub dodania innych kolumn. Będac zdecydowanym na dystrybutor paliwa XTrack można również zebrać informacje oraz alerty związane z tym, jaki jest poziom paliwa. Terminal zbierze albowiem dane z czujnika paliwa oraz wysyła je. Można sprawdzać ile jest paliwa, czy oleju napędowego i właściwie zaplanować kolejne dostawy.

Rozwiązania jak na przykład Titan Access można dowolnie zmieniać. Szczegółowe wiadomości na temat funkcjonowania całości można otrzymać od ekspertów. Pozostałe wyroby, jakie są do wykorzystania przez zamawiających to: kamery do zbiorników, zbiorniki na paliwo, olej napędowy i AdBlue, tankmonitor, Kingspan Sensor System, Cabinmonitor oraz Binmonitor. Ustalenia odnośnie tego, na co się zdecydować są indywidualne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY