Perfekcyjnie opracowana strona internetowa, udzielająca informacji o parafii pw Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu

Wiadomości o parafii pw NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu można usłyszeć nie tylko w murach kościoła, ale też sprawdzać je na stronie www. Pewne jest to, że osoby, które się zaznajomią z takimi wiadomościami będą miały pojęcie na bieżąco, co w parafia Nowy Tomyśl się wydarzyło.

Historia takiego kościoła jest wyjątkowo interesująca, o czym można się przekonać, obeznając się z wiadomościami ze strony www. Na dodatek, można też dużo dowiedzieć się o tym, jak obecnie wygląda życie w parafii. A trzeba potwierdzić, że w kościół Nowy Tomyśl NMP funkcjonuje sporo grup duszpasterskich. Poza ministrantami aktywni są tu: Akcja Katolicka, Koło Przyjaciół ASD oraz Żywy Różaniec. Przydatne wiadomości dotyczą też cmentarza.

Udostępniony jest regulamin a także opłaty. O tym, że parafia działa w Internecie dynamicznie świadczy to, że ma też konto w mediach społecznościowych. Można zobaczyć, co wydarzyło się w kościół Nowy Tomyśl NMP i na bieżąco sprawdzać intencje i ogłoszenia duszpasterskie. Życie parafii w mediach społecznościowych jest też precyzyjnie scharakteryzowane. Parafianie mają okazję też wymienić się wiadomościami pomiędzy sobą. To umacnia wspólnotę utworzoną wokół kościół NMP Nowy Tomyśl i wskazuje, że parafia odpowiada na to, jak teraz katolicy nastawieni są do życia parafialnego.

Bardzo dobrze przygotowana strona, informująca o kościele parafialnym pod wezwaniem NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu jest z entuzjazmem sprawdzana przez osoby związane z parafią. Odnajdują dużo wiadomości o tym, jak prosperuje kościół. Znajdują się tu dane kontaktowe kościoła – adres, maile i numery telefonów. W osobnych kategoriach są też ogłoszenia, intencje, życie parafii, cmentarz oraz opis sakramentów. Spowiedź odbywa się też w pierwsze piątki miesiąca w godzinach od 15 do 16 a także od 17.30 do 18, a msza w dni powszednie jest o godzinie 7 i 18.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY