Oferta kardiologiczna proponowana w ośrodku medycznym Sports Medic

{Oferta z zakresu kardiologii realizowana w placówce medycznej Sports Medic to usługi specjalistyczne. Kardiologia Wrocław to leczenie chorób i wad w obrębie układu krążeniowego i serca. Kardiolog w pierwszej kolejności zapisuje na odpowiednie badania, a potem wdraża terapię. Wykwalifikowani kardiolodzy do pacjentów ukierunkowani są indywidualnie, co ma wpływ na otrzymanie lepszych rezultatów.

Zabiegi oferowane w placówce dotyczą kardiologii interwencyjnej. Bazuje ona na użyciu cewnika naczyniowego i kardiologii nieinwazyjnej. W ostatnim przypadku chodzi o diagnostykę i leczenie chorób układu krążenia oraz serca, bez potrzeby fizycznej ingerencji w organizm. Kompleksowa opieka lekarska zawiera: diagnozy kardiologiczne, próby wysiłkowe EKG, badanie EKG Holter, badanie holter ciśnieniowy, USG serca, USG doppler, próby wysiłkowe, holtery ciśnieniowe, holtery EKG.

Kardiolodzy ze Sports Medic to doświadczeni oraz stale rozwijający umiejętności eksperci, mający doświadczenie w leczeniu dzieci, dorosłych a także osób uprawiających sport. Do specjalistów należy się zgłosić, gdy czuje się: ból albo ucisk w klatce piersiowej, arytmię serca, duszności, czy omdlenia i poczucie osłabienia. W ośrodku można korzystać tak samo z konsultacji, jak i z wysokospecjalistycznych procedur terapeutycznych: koronarografii, zabiegów przezskórnej angioplastyki wieńcowej, wszczepienia rozrusznika i kardiowertera – defibrylatora, inwazyjnych badań elektrofizjologicznych, przezskórnej ablacji albo operacji kardiochirurgicznej.

Zastosowanie innowacyjnego sprzętu, duża wiedza i kompetencje personelu medycznego zachęcają do leczenia się w tym miejscu. Szczególnie

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY