Obuwie do tenisa firmy Yonex

Obuwie do tenisa marki Yonex doceniają zarówno amatorzy, jak i wykwalifikowani gracze. W punkcie sprzedaży polskiego dystrybutora udostępnione są wszystkie modele, równocześnie w wersji dla kobiet, jak i dla panów. Buty zapewniają ergonomię, wykonane są z trwałych materiałów i są jednocześnie modne. Wygodna podeszwa pozwala na komfort w grze.

Chętnie dobierane są buty Yonex Power Cushion, gwarantujące sprawną grę na kortach tenisowych. Buty mają miękkie przystosowanie, a podeszwy zostały w nich zrobione z pianki EVA. Zapewniają świetną amortyzację, jak i pozwalają na płynniejsze przenoszenia na kortach. Można je wybrać w dowolnym wzorze. Stabilność i równoczesna wygoda obuwia do tenisa powodują, że o wiele więcej osób ceni ich atuty oraz z chęcią nosi je na korcie.

Buty doceniane są przez amatorów, jak i doświadczonych tenisistów. Gwarantują szybką oraz mocną pracę nóg. Na dodatek, Yonex to firma znana z produkowania wielu innych wyrobów, z jakich usatysfakcjonowani będą gracze w tenisa i badmintona. Rakiety, odzież, profesjonalne rakiety do tenisa i sporo pozostałych produktów sprawiają, że można zaopatrzyć się maksymalnie, kompletując wszystkie akcesoria, jakie są niezbędne do gry w tenisa albo w badmintona.

Nade wszystko Yonex to marka znana z wykonywania ergonomicznych rakiet tenisowych oraz do badmintona. Firma projektuje oraz dystrybuuje 3 kolekcje rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE wyróżnia spory komfort grania i maksymalna siła uderzeń. Seria VCORE pozwala na podwyższoną kontrolę gry oraz wykazuje perfekcyjną rotację. Mając własną ulubioną rakietę Yonex lub też kupując ją pierwszy raz – będzie się zadowolonym. Cechy rakiety można również omawiać z pracownikami sklepu. Każda z rakiet opisana jest pod względem tego, czy mogą z niej korzystać średniozaawansowani, czy wykwalifikowani zawodnicy. Oferowane są również serie rakiet do badmintona – Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power oraz Basic. Do każdej z nich dołączona jest instrukcja odnosząca się do sposobu przeplatania naciągu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY