Lot na paralotni jako przyjazna środowisku postać spędzania wolnego czasu

Lot na paralotni jako ekologiczna forma spędzania wolnego czasu reklamowany jest w firmie Paralotnie Rewal – Trzęsacz. Firma została zakładana przez wielbicieli przelotów, jacy chcieliby się dzielić satysfakcją z tego płynącą z innymi osobami. Specjalna wyciągarka odholuje paralotnię na kilkaset metrów, a kolejno linia jest odpinana, a paralotnia poleci samodzielnie. Po odholowaniu paralotnia szybuje w powietrzu z zastosowaniem siły nośnej wytworzonej na skrzydle, na podobnej zasadzie jak wygląda to na skrzydle szybowca.

Trzeba w takim razie stwierdzić, iż jest to godna uwagi forma rekreacji, umożliwiająca odczuwanie maksymalnych do zapamiętania przeżyć. Świat można podziwiać z innej wizji, w bezpieczny sposób. Przeżycia, jakie dają paralotnie Rewal są wyjątkowe. Loty odbywają się tylko na najnowszym sprzęcie, regularnie poddawanym przeglądom. To pozwala mieć gwarancję, że sprzęt jest niezawodny. Eksperci regularnie szkolą się w pilotażu, wobec czego spora porcja adrenaliny jest zagwarantowana.

Można o tym się przekonać już między innymi wtedy, gdy przejrzy się zdjęcia na witrynie firmy. Przeloty nad polskim morzem będą bezsprzecznie czymś, czego nie da się pozbyć się ze wspomnień. Lot na paralotni odbywa się na stanowisku do startowania, na uskoku pomiędzy Rewalem a Trzęsaczem. Szczegóły dotyczące przyszykowania się a także do tego, w jaki sposób odbywa się lot publikowane są na stronie. Można również wyszukać informacje kontaktowe, co pozwala umawiać się na przelot.

Każdy, kto w lecie będzie przebywać w Rewalu i w Trzęsaczu i może zdecydować się na lot i mieć gwarancję, że będzie to coś nie do zapomnienia. Wystarczy przyjść na wskazane stanowisko i gdy będzie się już na klifie, znaleźć flagi lub leżaki z wizerunkiem firmy. Następnie należy zapisać się na przelot i poczekać na swoją kolejkę. Takie wydarzenie będzie bez wątpienia czymś, co wypoczynek wyróżni w porównaniu z pozostałymi.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY