Główne komplety do nurkowania, dostępne w sklepie TUSA

Nowoczesne maski do nurkowania TUSA są z chęcią wybierane na równi przez takie osoby, które nurkują amatorsko, jak i są wykwalifikowanymi płetwonurkami. Są to wyroby oparte na autorskich technikach, dlatego okazują się użyteczne i dobrze wyglądają. Projekt każdej maski takiej jak sprzęt do snorkelingu jest dokładnie obmyślony. Dzięki temu można czuć się komfortowo podczas nurkowania.

Pełnotwarzowe maski gwarantują duże pole widzenia i pozwalają bez przeszkód oddychać nosem. Z pewnością nie będzie się czuło dyskomfortu i zaparowanych szybek. Obieg powietrza będzie wzorcowy. Suche fajki dodane do każdej maski spowodują, że woda nie dostanie się do środka. Można w takim razie maksymalnie cieszyć się nurkowaniem i wygodnie oddychać. Maski TUSA nie są również ciężkie, co jest ich następną zaletą. Zrobienie z najwyższej jakości materiałów, hartowanego szkła oraz miękkiego silikonu pozwala na idealne dopasowanie do twarzy.

Maski można kupić w licznych wersjach, by każdy mógł wybrać coś pod własne upodobania oraz styl nurkowania. Są to: maski w kompletach, maski panoramiczne, maski korekcyjne, maski do niepełnego zanurzenia, maski dwuszybowe. Osoby z obsługi klienta pomogą dopasować najlepszą maskę, dopasowując ją dla kupującego pod względem parametrów oraz właściwości. Wygoda, poszerzony kąt widzenia, optymalne wyprofilowanie oraz lekkość – to jedynie niektóre z atutów zaprezentowanych masek. Modele masek TUSA projektowane są zgodnie z aktualnymi trendami.

Cechują je innowacyjne rozwiązania: 100% krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór który zapobiega przedostaniu się do maski wody. Hipoalergiczny silikon nie wywoła podrażnienia na skórze. Jest materiałem miękkim, a więc bezproblemowo dopasuje maskę do twarzy. Widok z niej jest godny zauważenia. Jest to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można wyregulować, a boczne szyby zaprojektowane są w ten sposób, by zredukować martwe pole. Soczewki w masce zapewniają świetną widoczność oraz to, że wszystko można zobaczyć w naturalnych barwach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY